تبلیغات
---LINKS2BOX--- - خرید اینترنتی بازی Assassin's Creed 2 - کیش یک ادمکش 2

خرید اینترنتی بازی Assassin's Creed 2 - کیش یک ادمکش 2

نویسنده :THE Undertaker
تاریخ:یکشنبه 20 شهریور 1390-07:26 ب.ظ

چه کسی میتواند شاهکار تازه ی یوبی سافت را فراموش کند!! بازیی که ساعتها شما را سرگرم و هر لحظه اش پر از احساس و صلابت است. یک هنر الکترونیکی که کاملا منطبق با آرزوهای همیشگی ما در مورد گیم ساخته شده است! اگر Assassin’s Creed یک بازی خوب برای برخی افراد بود شماره ی دوم آن یک هنر غنی و یک بازی عالی و شاهکار در دنیای گیم محسوب میشود!

داستانی بسیار عالی که دنباله ی داستان مرموز اولی است و پر شده از لحظات تاریخی و نمایش تک لحظاتی که تاریخ رنسانس را به نمایش می گذارد…  یک بازی آزادانه ی کاملا منطبق با استانداردهای روز که پر شده از اعمال آزاد و غنی از دسترسیهای مختلف است! اتفاقات مختلفی که در طول داستان بازی می افتد یک گیم پلی پر افت و خیز و متفاوت را در هر لحظه برای شما خواهد داشت …

نبردهای سنگین تن به تن و محیط شهرهای زیبای بازی همه و همه خاطره انگیز و پر تنش و پر هیجان طراحی و ساخته شده اند. از نقش Ezio بودن و توانایی رفتن به هر نقطه از شهر و رفتار های طبیعی تر مردم در این نسخه، بازی پر از حس تازگی شده است. طراحی محیط بازی فوق العاده هنرمندانه است به طوری که ممکن است تا دقایقی به ساختمانهای فوق العاده ی بازی خیره شوید و از تعجب دهانتان باز بماند! برای آنهایی که اصلا گیمر نیستند و فقط به هنر علاقه مند هستند نیز این بازی جاذبه هایی در دل خود دارد و آن همان هنر غنی درون بازی است که با رو به رویی با شخصیتهای تاریخی و همچنین دیالوگهای پر معنی در بعضی لحظات بازی پر رنگ تر نیز شده است.برخی بازیها را در دنیای گیم فقط به خاطر بازی بودنشان یا جدید بودنشان دوست نداریم برخی بازیها توانستند هدفی را دنبال کنند که شما سالها انتظارش را میکشیدید و بعضی بازیها هستند که دید هر کس را نسبت به صنعت گیم تغییر میدهند که از جمله همین بازیها Assassin’s Creed II بود، بازی پر صلابت و بسیار عالی!

توضیحات تکمیلی درمورد assassins creed 2 :
شخصیت جدید:
اینبار شما با یک قاتل جدید طرف هستید؛ اسم او EZIO Auditore de firenze(ایزیئو اودیتوره دی فایرنز) است. ما برای اولین بار وارد دنیای حافظه ای بازی در سال 1476 میشویم، او یک مرد جوان با یک پیش زمینه بسیار طولانی و مهم از جدش الطیر است. حلقه ای که بین این دو بسته شده است؛ یک حلقه ضروری و مهم در بین خاطرات اجدادی دزموند است .

هرچند که ارتباطاتی وجود دارد ولی تفاوت مهم اینجاست که EZIO در یک خانواده اشرافی وبزرگ به تکامل رسیده است. مانند اعضای خانواده دورش، او پر از راز و حیله است، ولی در نوع خودش یک فرد با اصالت و نجیب زاده به حساب می آید! در رشته های شمشیر زنی، شعر و همچنین هنر تحصیل کرده است. برخلاف الطیر در این قهرمان جدید یک سری طلسم و افسون وجود دارد: هوش، گمراه کنندگی که به سادگی در وجود او دیده میشود. خانواده ادیتوره جز آن خانواده هایی است که کم مثل آن پیدا میشود؛ آنها با اغلب خانه های شهر فلورانس متحد هستند و بیشتر این شهر این خانواده را در سطح بالایی قبول دارند.

آنها در اکثر قسمتهای اجتماعی شریک هستند و از هر نظر مورد توجه هستند ولی در این بین آنها دشمنانی نیز دارند، دشمنان کله گنده ای که نمیتوانند این موقعیت اجتماعی این خانواده را قبول داشته باشند. پس این EZIO است که برای حمایت از خانواده اش قصد دارد دشمنانشان را ترور کند. (البته این فقط قصد ظاهری اوست و این فقط داستان روتین بازی است در حالی که بازی به همین سادگیها نیست!)


خصوصیات گیم پلی مربوط به Ezio :
او شناگری زیرک، شمشیر زنی با مهارت و فردی سریعتر نسبت به الطیر است؛ سرعت او در پیمایش دیوارهای ساختمانها و بالا رفتن از آنها واقعا مجذوب کننده تر از قبل درست شده است ضمن اینکه شما با ساختمانهایی به مراتب بلند تر از قبل طرف هستید، مانند گذشته بالا رفتن از یک ساختمان یا یک برج با گرفتن لبه ها و بالا رفتن صورت میگیرد. او میتواند در هر جمعتی خود را پنهان کند و مهم نیست جمعیت حتما باید رنگ لباس او باشد دقیقا بر خلاف شماره قبل که باید حتما دنبال پدران روحانی هم لباس میگشتیم. اینبار جوشش رفتاری EZIO با مردم و نگهبانها در بالاترین حد خود قرار گرفته است. سیستم جدید باعث میشود رفتار شما برایتان رسوایی و بدنامی به بار بیاورد؛اگر مراحل را طبق دستور العمل و مخفیانه پیش بروید این رسوایی گریبانگیرتان نمیشود ولی در عوض اگر بخواهید با کشتن دشمنان زیاد پیش روی کنید، مردم یا نگهبانانی که این رفتارها را ببینید باعث میشوند که شما شناسایی شوید و بعد برای یافتن و کشتن تارگتتان با مشکل بیشتری دست به گریبان بشوید. اگر رسوایی EZIO افزایش پیدا بکند، صدای زنگ خطر بلند میشود و اینجاست که شهرهای زیبای ایتالیای دوره رنسانس تبدیل به جهنمی برای EZIO میشود!

خصوصیات منحصر به فرد بازی assassins creed 2 :
ساختمان ساختاری ماموریتها اینبار در تکاپو و تقلا برای افزایش هر چه بیشتر تنوع نمایشی بازی است،حتی عنصرهای ساده و کوچک قبل نیز در حال تغییر شکل دادن هستند مثلا محلهای پرش از بلندی یا مخفی شدن در آنها مانند قبل از ساختارهای یکسانی برخوردار نیستند یک سبد پر از ماهی که برای ماهیگیر پیری است، اینبار محل خوبی برای مخفی شدن شما است! از بلندی ها به درون این محلها که در برخی موارد در درون قایقها هست بپرید تا مخفی شوید!این تنها یک مثال بود و شما میتوانید در انواع و اقسام محلها شیرجه زده و یا مخفی شوید! اینبار مانند گذشته عنصری تکراری در بازی مانند یک سری کاه یا یک محل در پشت بام شما را یاد پنهان شدن نمی اندازد؛ تعداد سربازان دشمن در جای جای بازی بیشتر شده است و در عوض هر سوراخی برای شما محلی برای به آرامش رسیدن و مخفی شدن است. در بازی شما شاهد انواع و اقسام مختلفی از دشمنان و سربازان هستید که رفتارهای متمایزی در رو به رو شدن با شما انجام میدهند؛ سیستم مهارتی شما که در بالا صحبتش را کردیم که واقعا پیشرفت کرده است ولی در مقابل دشمنان نیز از حرکات زیادی برای نابودی شما استفاده میکنند و مهارتهای زیادی در آنها گذاشته شده است؛آنها به صورتهای مختلف EZIO را شکار میکنند حتی در موقعیتی که شما باورش را هم نمیکنید آنها سر میرسند و برای شما دردسر ایجاد میکنند! سیستم سلامتی بازی تغییرات زیادی را در خود میبینید اینبار شما با زخمی شدن “Sync”های خود را مانند قبل از دست خواهید داد ولی اینبار منتظر پر شدن آنها به صورت اتوماتیک نباشید! بلکه باید به دنبال پزشک بگردید؛ معمولا پزشکها در محلهای مشخصی در کنار خیابان ایستاده اند که در صورت لزوم شما را مداوا میکنند.

حداقل سیستم مورد نیاز :

CPU: Intel Core® 2 Duo 1.8 GHZ or AMD Athlon X2 64 2.4GHZ
RAM: 1.5 GB Windows® XP / 2 GB Windows Vista – Windows 7
VGA: 256 MB DirectX® 9.0–compliant card with Shader Model 3.0 or higher
DX: DirectX 9.0
OS: Windows® XP (32-64 bits) /Windows Vista®(32-64 bits)/Windows 7® (32-64 bits
HDD: 8 GB
Sound: DirectX 9.0 or 10.0 compliant sound card
ODD: DVD-ROM dual-layer drive

سیستم پیشنهاد شده برای اجرای بهتر بازی :

CPU: Intel Core® 2 Duo E6700 2.6 GHz or AMD Athlon 64 X2 6000+ or better
RAM: 1.5 GB Windows® XP / 2 GB Windows Vista – Windows 7
VGA: GeForce 8800 GT or ATI Radeon HD 4700 or better
DX: DirectX 9.0 / 10.0 libraries : included on disc
OS: Windows® XP (32-64 bits) /Windows Vista®(32-64 bits)/Windows 7® (32-64 bits
HDD: 8 GB
Sound: 5.1 sound card
ODD: DVD-ROM dual-layer drive

تصاویری از محیط بازی assassins creed 2:

assassins_creed_2_screen01   assassins_creed_2_screen02   assassins_creed_2_screen04

assassins_creed_2_screen04   assassins_creed_2_screen05   assassins_creed_2_screen06                                     http://boxgamer.persiangig.com/sajad/1267898281.jpg


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.